Fotoreportaż z 70-lecia LO

extra_toc

Fotoreportaż z obchodów jubu=ileuszu 70-lecia naszego LO w dniu 10 czerwca 2017 r. obiektywem szkolnego głównego fotoreportera Weroniki Szpucha z klasy 2B LO.  Zobacz więcej o Weronice: TUTAJ
Fotografie zrealizowane i wyselekcjonowane pzrez Weronikę prezentujemy na dwa sposoby:

  • Poniżej miniatury dostępnych wszystkich fotogramów.
  • Ikona z lupą: ZOBACZ FOTO uruchamia galerię w osobnej warstwie z możliwością uruchomienia pokazu slajdów oraż dodatkowo wysłania lub pobrania każdej pojedynczej fotografii. 

Wielkość ilustracji zoptymalizowana jest do udostępniania w internecie. Wersję fotografii w pełnej rozdzielczości do wydruku udostępnimy w innym miescu naszego serwisu.     


 
 


Społeczno-Kulturalny Miesięcznik Internetowy MUTUUSAutorka zdjęć - Weronika Szpucha z klasy 2B naszego LO mimo młodego wieku jest już zawodowym dziennikarzem i fotoreporterem ze sporymi osiągnięciami. Należy do liderów Europejskiej Młodzieżowej Agencji Informacyjnej (eyia.eu) oraz jest fotoreporterm oraz członkiem młodzieżowej sekcji redakcji Miesięcznika Społeczno-Kulturalnego MUTUUS (mutuus.eu). Dostała również nominację do grupy CrEUro - Kraetywny Europejczyk: Pozytywny, Kreatywny, Solidarny (zobacz: CrEUro )


 

Free Joomla! template by Age Themes